Объявление Продам трактор колесный New Holland TM165 с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/91
Марка:
New Holland
Модель:
TM165
Тип:
трактор колесный
Год выпуска:
2000
Наработка:
10447 м/ч
Грузоподъемность:
4140 кг
Полная масса:
10500 кг
Место расположения:
Швеция Karlstad
Дата размещения:
более 1 месяца
Номер в стоке продавца:
1887824
Аукцион:
1
Дата окончания:
2024-04-18 13:25
Описание
Габаритные размеры:
Длина - 5.4 м, ширина - 2.5 м
Двигатель
Мощность:
162 л.с. (119 кВт)
Топливо:
дизель
КПП
Тип:
PowerShift
Оси
Первая ось:
540/65R28
Задняя ось:
650/65R38
Кабина
Кондиционер:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
Состояние
Состояние:
б/у
Begagnad. Slitage, skavanker, rost och repor förekommer.Genomförda reparationer:Handbromsbelägg är bytt för ca. 2 år sedan.
Armatur till tank är bytt för ca. 1 år sedan.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Traktorn har gått 110 h sedan service.
Däckmodell: Michelin
Antal nycklar: 1
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20000308
Registrerad hos Transportstyrelsen
CE-märkt
Frontlyft
Kopplingsfri fram och back
PTO/Kraftuttag fram
PTO/Kraftuttag bak
Fri retur
Motorvärmare
Bromsuttag
Dubbelverkande hydrauluttag fram 1st dubbel
Dubbelverkande hydrauluttag bak 4 st dubbel
Trepunktslyft
Hitchkrok
Jordbruksdrag
Frontlastare
Quicke Q985
Hydrauliskt redskapslås
Tredje funktion
Utrustning frontlastare
Hydraulisk låsning
Lastdämpning